O mnie

D
Profesjonalne podejście

Praca na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym a zarazem indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia gwarantuje ze dostaniesz zdjęcia na najwyższym poziomie.

V
Wieloletnie doświadczenie

Mimo młodego wieku posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywanej pracy.

e
Pasja

Pasja to ona jest motywacją mojej pracy. Sprawia, że dla mnie i dla Ciebie sesja fotograficzna staje się świetną zabawą.

Ja o sobie

Fotografia- to ona fascynuje mnie już od ładnych paru lat. Gdy po raz pierwszy miałem aparat w ręku nie wiedziałem, że w przyszłości stanie się on narzędziem, który będzie odgrywał tak ważną rolę w moim życiu.

Chwile, które przeżywamy są bardzo ulotne i szybko znikają szczególnie te radosne i szczęśliwe. I to właśnie dzięki fotografowaniu- w ułamku sekundy można zatrzymać ten nieubłagalnie biegnący czas, aby w każdym momencie móc powrócić do tych wspaniałych i wyjątkowych chwil... Fotografię uważam, jak dotąd, za największą swoja pasję w życiu, dlatego jestem usatysfakcjonowany, że mogę ja połączyć z wykonywanym zawodem, a to z kolei wpływa na to, że wykonywanie mojej pracy jest dla mnie wielką przyjemnością.

Kamil Sołtys