Referencje

01

Julia & Tymoteusz

Gdyby ktoś nas zapytał jakiego fotografa ślubnego polecamy- odpowiedź byłaby oczywista! Kamil jest super gościem, który robi świetne zdjęcia, ale co istotne uważnie słucha sugestii Pary Młodej i stara się jak najlepiej z nich wywiązać. Zdjęcia otrzymaliśmy błyskawicznie w pięknie zaprojektowanej okładce! I rzecz jasna nie można zapomnieć o wspaniałej żonce Kasi, która jest nieocenioną pomocą Kamila SERDECZNIE POLECAMY!

01

Asia & Kuba

Współpraca z Kamilem to sama przyjemność. Bardzo podoba nam się to, ze pracuje razem z żoną i zdjęcia są z dwóch różnych perspektyw. Same zdjęcia najwyższej jakości - piękne ujęcia i kolorystyka. Czy polecamy? Bez dwóch zdań ! Zdjęcia dostaliśmy 20 dni po ślubie, co baaardzo rzadko się zdarza i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

01

Arleta & Mateusz

W momencie, gdy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia zrobione przez Kamila od razu wiedzieliśmy, że będzie on naszym fotografem ślubnym. Teraz - już po ślubie - wiemy, że był to najlepszy wybór. Zdjęcia są cudowne - pełne emocji, uśmiechu, a zarazem bardzo profesjonalne. Poza tym Kamil jest mega gościem, z którym praca to czysta przyjemność.
Gorąco polecam!

01

Sara & Patryk

Profesjonaliści w swojej dziedzinie, wyrozumiali, uśmiechnięci, doświadczeni w tym co robią. Efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania.
Fotograf z bardzo czujnym okiem, który zamknął w zdjęciach emocje w naszym najważniejszym dniu.
Czego chcieć więcej, serdecznie polecamy!!!

01

Kamil to fotograf bardzo profesjonalny, praca z nim jest czystą przyjemnością, nie ma dla niego zdjęć których by nie wykonał a wszystko to robi w przyjaznej atmosferze, tak że żadne z nas niczego się nie krępowało. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dla nas dnia. Nie ma słów jakimi moglibyśmy wyrazić nasza wdzięczność za całą pracę jaką włożyłeś! POLECAMY!!!

Dagmara & Dawid
01

Wybór Kamila jako fotografa był na pewno wyborem, którego nie będziemy nigdy żałować. To dzięki Niemu najpiękniejszy dzień naszego życia został utrwalony nawet w najmniejszych szczegółach. Jego oko znakomitego fotografa uwieczniło takie chwile naszego wesela, o których nawet nie mieliśmy pojęcia! Dzięki Kamilowi przeżyliśmy ten dzień na nowo, a uśmiech jeszcze długo nie schodził z naszych twarzy :)Podziwiamy umiejętność uchwycenia wielu chwil będąc prawie niezauważalnym. To duży plus, bo dzięki temu dostaliśmy zdjęcia pełne spontaniczności, a goście nawet nie domyślali się, że za rogiem czai się oko fotografa I na koniec "wisienka na torcie"- wspaniała atmosfera, która nie pozwoliła nam się stresować, szczególnie podczas sesji plenerowej. Dziękujemy za cierpliwość!

Kesja & Patryk
01

Wielki ukłon za pię™kny czas i kawał‚ naprawdę™ wspaniał‚ego materiał‚u. Z fotografami mieliś›my w życiu wiele do czynienia, ale to Kamil okazał‚ się™ tym, na którego się™ zdecydowaliś›my. Powodów jest wiele i nikt zapewne nie doczytał‚ by do koń„ca tego co chcielibyś›my o nim napisać‡. Najbardziej jednak urzekł‚a nas cierpliwość‡, wspaniał‚a współ‚praca i dobroć‡ tego czł‚owieka. Nie był‚o rzeczy która wzbudzał‚aby jaką…kolwiek problematyczność‡. Nawet pomimo naszego zmę™czenia i marudzenia żaden z pomysłów nie okazał‚ się™ kł‚opotliwy. A nasze niedomagania rekompensował‚ dobrym sł‚owem i pię™knym uś›miechem. No i rzecz najważniejsza: aura jaką… wytwarza wokół‚ siebie ten czł‚owiek sprawia, iż podczas wspólnych chwil cał‚y czas byliś›my sobą…, żadnych masek, plastiku czy sztuczności. Dla nas to wspaniał‚a umieję™tność‡ jeżeli ktoś› umie ujmować‡ w swe kadry naturalnych ludzi.
Więc chyba nie musimy mówić‡ czy jesteś›my zadowoleni czy nie ...

Ola & Mirek
01

Najlepszy fotograf na świecie! Sesja był‚a wspaniał‚ym doś›wiadczeniem, w ś›wietnej atmosferze z ogromną… dawką… ś›miechu. Kamil jest niezwykle profesjonalny, potrafi zapewnić‡ modelom doskonał‚e warunki. Efekty koń„cowe powalają! Z pewnością… skorzystamy jeszcze z jego usł‚ug. Polecamy

Karolina i Mateusz
01

Gorące podzię™kowania dla REWELACYJNEGO KAMILA;)
Piękne zdjęcia które, podkreślił‚y ważność‡ tego Dnia. Dzię™kujemy za wyczucie, oraz cierpliwość‡ i wytrwałość‡ , by przy nas nie dał‡ się™ zwariować‡. Zdję™cia pię™knie wykonane,nadają…ce jeszcewyczuciem;). Kamil jest osobą bardzo ciepłą… i przesympatyczną
uśmiech nie znika nigdy z jego ust, zawsze doradzi ,pomoże...Dlatego też pewnie świetnie się nam współ‚pracował‚o Dzię™kujemy raz jeszcze i życzymy dalszych sukcesów;)

Karolina & Darek
Asia i darek opinia o fotografie

O Kamilu możemy pisać i pisać...Lecz w paru zdaniach powiemy tak...niesamowicie utalentowany fotograf z pasja i energia jaka przekazywał nam.. z nim to raczej była zabawa niż stres....nie dość ze robi nieziemskie zdjęcia które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania to jeszcze jest godny zaufanie i uczciwy co nie często się zdarza....na naszym ślubie był zachwalany i nie tylko ze względu na zdjęcia ale swoja kulturę i osobowość...ludzie są zachwyceni zdjęciami czy starsi czy młodsi mowie jedno ze zdjęcia oddają cały blask...osobiście jeszcze raz dziękujemy Ci Kamilku za to ze dałeś nam tak piękną pamiątkę...jesteś najlepszy i polecamy GO Z całego serca...na koniec świata można Go nawet zabrać Pozdrawiamy CIE ciepło Asia i Daniel

Joanna i Daniel
Asia i Michał opinia o fotografie

"Dla nas Kamil to numer 1 !!! Zdecydowanie polecamy i dajemy 10/10 :).
Dzięki Kamilowi mamy setki najpiękniejszych zdjęć z niezapomnianych dla nas chwil.
W ciekawy i oryginalny sposób uchwycił najlepsze i najśmieszniejsze momenty naszego ślubu i wesela.
Zdjęcia 'żyją' i dzięki temu za każdym razem jak je przeglądamy, możemy poczuć jeszcze raz klimat tamtych
dwóch dni świetnej zabawy! Co do pleneru, to boki zrywać- niezapomniana przygoda i mnóstwo śmiechu :)
Jesteśmy bardzo wdzięczni Kamilowi za wykonaną przez niego pracę i mamy nadzieję też, że również jako
gość na naszym weselu świetnie się bawił. Osobiście jesteśmy pełni nadziei, że nie był to nasz pierwszy i
ostatni raz przed obiektywem Kamila. W życiu jest mnóstwo ważnych momentów, które warto uwieczniać,
a co do tego, to wybór z pewnością pada na Kamila! Gorąco POLECAMY !!! :)"

Asia i Michał
Andżelika opinia o fotografie

„Polecam !!!! Kamil będzie wkrótce światowej sławy fotografem, jestem o tym przekonana :D Po prostu Mistrz….poza tym atmosfera sesji wspaniała, współpraca przebiega w pozytywnej, milej atmosferze, świetna zabawa ! :) :**** „

Angela
01

19.10.2013 był dla nas wyjątkowym dniem.. Kamil zatrzymał te wszystkie cudowne i niepowtarzalne chwile! I zrobił to w idealny sposób. Wielu fotografów robi dopracowane technicznie zdjęcia. Kamil równiez do nich należy. Ale tylko nieliczni potrafią coś jeszcze.. Kamil uchwycił wszystkie emocje i nadał im kształt. Widział wszystko i był wszędzie :).
Gdyby tego było mało, Kamil jest też niezwykle miłym, eleganckim człowiekiem z poczuciem humoru :). Współpraca z nim to przyjemność, której nikt nie powinien sobie odmawiać. Jesteśmy pewni, że nawet po wielu latach z dumą będziemy oglądać nasze zdjęcia z tego wyjątkowego dnia!
Podsumowując: Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz fotografa na nasz ślub, to ponownie wybralibyśmy jego :).

Marta i Łukasz
01

Niezwykle sympatyczny człowiek z pasją. Profesjonalizm i kreatywność w najlepszym wydaniu. Zdjęcia rewelacyjne! .To dla nas cudowna pamiątka na całe życie i na pewno będziemy wracać do nich nieraz z uśmiechem i łezką wzruszenia w oku. Współpraca z Panem Kamilem to prawdziwa przyjemność. Polecamy wszystkim, a na pewno będziecie zadowoleni! Pozdrawiamy i gorąco Ci DZIĘKUJEMY za wspaniałe zdjęcia!

Ania i Michał
01

Dzięki Kamilowi nasze dzieci i wnuczęta będą miały okazje zobaczyć jak ich rodzice/dziadkowie byli piękni, młodzi i pozytywnie zakręceni!:) Kamil Sołtys to najlepszy wybór na uwiecznienie tego ważnego dnia! Cala rodzinka i wszyscy przyjaciele są pod wrażeniem naszej ślubnej galerii. Kamil jest bardzo dobrym fotografem, z którym współpraca jest przyjemnością. W paru ujęciach pokazał naszą miłość, optymizm i poczucie humoru ( no i stres:P) Kamil jeszcze raz dziękujemy! Polecamy Cię gorąco wszystkim!!!!

Basia i Tomek
01

Pragniemy serdecznie podziękować i polecić usługi Kamila Sołtysa jako fotografa. Wykonał on zlecenie uwiecznienia naszego ślubu i wesela w Warszawie.Kamil wykazał się doskonałym przygotowaniem, punktualnością i wyczuciem chwili. Jego fotografie są pełne radosnych momentów, które uchwycił dokładnie takimi jakimi były i jakimi chcemy je zapamiętać. Za każdym razem, gdy na nie patrzymy przypominają się nam najwspanialsze momenty naszego ślubu i wesela. Nasi znajomi już w trakcie wesela mówili nam, że będziemy mieli piękne fotografie i w dużej ilości, bo Kamil prawie cały czas fotografował bawiących się gości i nas. Wszystkie fotografie są profesjonalnie wykonane i „obrobione” graficznie. Słowem- polecamy Kamila, będziecie zadowoleni!

Iwona i Grzesiek
01

Chcielibyśmy bardzo podziękować za utrwalenie na zdjęciach jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Za każdym razem gdy je oglądamy, utwierdzamy się w przekonaniu, że wybraliśmy najlepszego fotografa. W sposób wyjątkowy udało się Mu uchwycić na tych fotografiach magię i urok tego dnia, naszą miłość i szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Jest w nich wszystko; klimat, dusza, piękno. Zaskakują oryginalnością spojrzenia i trafnością w oddaniu tego, co ulotne. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak niesamowite zdjęcia z naszego ślubu. Trzeba zdecydowanie przyznać że decyzja o wyborze akurat Ciebie była strzałem w dziesiątkę…

Ewelina i Krzysztof
01

Kamil to przede wszystkim bardzo fajny człowiek co sprawia że świetnie się z nim współpracuje. Sesja z nim to była nie tylko przyjemność ale także fajna zabawa. Dla nas to bardzo wiele że mówił co mamy robić i co wygląda dobrze bo nie jesteśmy modelami Na ślubie w ogóle nie odczuliśmy jego obecności a jak później wyszło to zdjęcia mamy więc wykonał swoją pracę na dodatek zrobił to w sposób profesjonalny bo zdjęcia są piękne. Kamil, dziękujemy za cudowną pamiątkę na całe życie!

Iza i Dawid
01

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Kamilem Sołtysem mogę zapewnić, iż jest on profesjonalnym fotografem,wykonującym zdjęcia na wysokim poziomie.Sesje zdjęciowe to niezapomniane przeżycie,fantastyczny klimat,profesjonalne ujęcia ale również świetna zabawa.Szczerze polecam współprace z Kamilem.To gwarancja zadowolenia z profesjonalnej obsługi….

Iwona
01

Współpraca z Kamilem to czysta przyjemność. Widać, że fotografia to dla niego nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Zdjęcia zarówno z wesela jak i z pleneru na bardzo wysokim poziomie. Ambitny i profesjonalny również w kontakcie z gośćmi weselnymi. Polecamy z czystym sumieniem i dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Kasia i Kamil
01

Genialny,zdolny i profesjonalny fotograf,który kocha to co robi. Umie uchwycić każdą chwilę,która dzięki jego zdjęciu na pewno na długo pozostanie niezapomniana. Nigdy nie brak mu ciekawych pomysłów,a atmosfera na sesji zawsze jest bardzo miła i wesoła.Współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo polecam i mogę obiecać,że nikt nie pożałuje ! :)

Monika
01

Hmm.. cóż możemy napisać o Kamilu Sołtysie??? Dla nas jest to na pewno nieprzeciętny artysta z głową pełną pomysłów. Przemawia przez niego pasja oraz miłość do tego co robi. Kamil potrafi ująć piękno zwykłych rzeczy oraz danej sytuacji. I takie też są nasze ślubne zdjęcia. Niewątpliwy talent Kamila sprawił że mamy pamiątkę, dzięki której z przyjemnością będziemy wracać do tego jakże ważnego momentu naszego życia. Pełen profesjonalizm oraz poczucie humoru sprawiają że aż chce się współpracować z takim fotografemJ. Z czystym sumieniem możemy polecić Kamila, jest wart by oddać mu w ręce uwiecznienie tych najwspanialszych i najradośniejszych chwil życia. Chcemy jeszcze dodać że oprócz tego że Kamil robi wyjątkowe wręcz bajeczne zdjęcia to jest też świetnym tancerzem...

Klaudia i Mateusz
01

Praca z Kamilem bardzo mi się podobała i jestem zadowolona z całej sesji. Uważam, że jest bardzo zdolnym fotografem z głową pełną pomysłów, co widać po zdjęciach. Sesja z nim to prawdziwa przyjemność. Zero stresu i miła atmosfera.

Madzia
01

Kamil hmm…zawsze uśmiechnięty i kontaktowy .Prywatnie nie sposób go nie lubić. Sesja z nim to czysta przyjemność i super zabawa. Widać, że kocha to co robi i robi to profesjonalnie. Jest bardzo pomocny i ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Kamila uważam za świetnego fotografa ponieważ posiada bardzo szeroką wiedzę techniczną oraz talent artystyczny. Potrafi zachęcić nieśmiałków( a tych nie brak, gdy stoją przed obiektywem aparatu)do wspaniałej przygody związanej z pozowaniem i ukazuje na zdjęciach wyniki ogromnej pracy. Polecam współprace z Kamilem oraz jego, jako świetnego doradcę

Marysia
01

Miałam możliwość odbycia kilku sesji zdjęciowych z tym utalentowanym fotografem, nie tylko jako modelka, ale także przy zleceniach różnego typu. Swoją pracę wykonuje rzetelnie i na wysokim poziomie, a co najważniejsze potrafi pracować pod presją czasu, gdzie w dzisiejszych czasach jest to mile widziane.
Zdecydowanie Polecam

Sandra
01

Kamil jest świetnym fotografem, który potrafi zapewnić luźną, a zarazem bardzo przyjemną atmosferę podczas sesji. Ma ogromny talent i wiele ciekawych pomysłów na zdjęcia. Potrafi uwiecznić najważniejsze chwile. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam:)

Kamila

Dodaj nową referencję

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść referencji