Nazywamy się Kasia i Kamil Sołtys

Lubimy razem spędzać czas. A spędzając go w pracy – którą też lubimy – w ogóle nie czujemy, że pracujemy. Dzięki temu świetnie się bawimy. Czasem udaje nam się rozładować nerwową atmosferę uśmiechem lub kiepskim żartem 😉 Pracę staramy się wykonywać najlepiej jak umiemy. I choć czasem nam coś nie wyjdzie (na szczęście bardzo rzadko) – i to nas martwi, to cieszymy się, gdy nasi Szanowni Klienci są wdzięczni i polecają nas dalej. Dziekujemy!

“Fotografia- to ona fascynuje mnie już od ładnych paru lat. Gdy po raz pierwszy miałem aparat w ręku nie wiedziałem, że w przyszłości stanie się on narzędziem, który będzie odgrywał tak ważną rolę w moim życiu.

Chwile, które przeżywamy są bardzo ulotne i szybko znikają szczególnie te radosne i szczęśliwe. I to właśnie dzięki fotografowaniu- w ułamku sekundy można zatrzymać ten nieubłagalnie biegnący czas, aby w każdym momencie móc powrócić do tych wspaniałych i wyjątkowych chwil… Fotografię uważam, jak dotąd, za największą swoja pasję w życiu, dlatego jestem usatysfakcjonowany, że mogę ja połączyć z wykonywanym zawodem, a to z kolei wpływa na to, że wykonywanie mojej pracy jest dla mnie wielką przyjemnością.”

– Kamil Sołtys

IMG-4457IMG-4457
K & P-584K & P-584

Pasja to ona jest motywacją mojej pracy. Sprawia, że dla mnie i dla Ciebie sesja fotograficzna staje się świetną zabawą.

2 ola kuba

Dziękujemy z mężem za zdjęcia 😊 Pełen profesjonalizm. Świetnie oddany klimat ślubu i naszego przyjęcia, nikt nie skarżył się, że "jest mnie mało/w ogóle na zdjęciach"😁 Dziękujemy 😍

Ola i Kuba
3 Gosia Bartek

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Dzięki Wam mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu. Termin i jakość realizacji 10/10 - bardzo polecamy.

Gosia i Bartek
4 Kamila Korneliusz

Bardzo dziękujemy za najpiękniejsze zdjęcia ślubne i wspaniałą współpracę w tym ważnym dniu! Serdecznie polecamy wszystkim!!!

Kamila i Korneliusz
5 Julia Tymoteusz

Gdyby ktoś nas zapytał jakiego fotografa ślubnego polecamy- odpowiedź byłaby oczywista! Kamil jest super gościem, który robi świetne zdjęcia, ale co istotne uważnie słucha sugestii Pary Młodej i stara się jak najlepiej z nich wywiązać. Zdjęcia otrzymaliśmy błyskawicznie w pięknie zaprojektowanej okładce! I rzecz jasna nie można zapomnieć o wspaniałej żonce Kasi, która jest nieocenioną pomocą Kamila SERDECZNIE POLECAMY!

Julia i Tymoteusz
6 Asia Jakub

Współpraca z Kamilem to sama przyjemność. Bardzo podoba nam się to, ze pracuje razem z żoną i zdjęcia są z dwóch różnych perspektyw. Same zdjęcia najwyższej jakości - piękne ujęcia i kolorystyka. Czy polecamy? Bez dwóch zdań ! Zdjęcia dostaliśmy 20 dni po ślubie, co baaardzo rzadko się zdarza i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Asia i Kuba
7 Arletta_Mateusz

W momencie, gdy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia zrobione przez Kamila od razu wiedzieliśmy, że będzie on naszym fotografem ślubnym. Teraz - już po ślubie - wiemy, że był to najlepszy wybór. Zdjęcia są cudowne - pełne emocji, uśmiechu, a zarazem bardzo profesjonalne. Poza tym Kamil jest mega gościem, z którym praca to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

Arletta i Mateusz
8 Sara Patryk

Profesjonaliści w swojej dziedzinie, wyrozumiali, uśmiechnięci, doświadczeni w tym co robią. Efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania. Fotograf z bardzo czujnym okiem, który zamknął w zdjęciach emocje w naszym najważniejszym dniu. Czego chcieć więcej, serdecznie polecamy!!!

Sara i Patryk
9 Kasia Kuba

Kamil to przede wszystkim świetny fotograf potrafiący uchwycić najlepsze momenty ślubu i wesela. Dla gości jest niezauważalny a potrafi uchwycić idealne momenty uroczystości. Jest też bardzo przystępną osobą. Łatwo dogadać się w każdej kwestii organizacyjnej. Same zdjęcia są pięknie wydane i są w bardzo dobrej jakości. Czas obróbki Ekspresowy ! Polecamy serdecznie!

Kasia i Kuba
10 Dagmara Dawid

Kamil to fotograf bardzo profesjonalny, praca z nim jest czystą przyjemnością, nie ma dla niego zdjęć których by nie wykonał a wszystko to robi w przyjaznej atmosferze, tak że żadne z nas niczego się nie krępowało. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dla nas dnia. Nie ma słów jakimi moglibyśmy wyrazić nasza wdzięczność za całą pracę jaką włożyłeś! POLECAMY!!!

Dagmara i Dawid